PANTONE Essentials (2016)

bez DPH: 13 900 Kč

s DPH: 16 819 Kč

Komponenty sestavy

Možnosti
  Název Cena bez DPH Cena s DPH
PANTONE Essentials (2016) 13 900 16 819
 

PANTONE Essentials (6-guides set Plus Series 2016) je nejkomplexnější sada barevných vzorníků PANTONE. Obsahuje celkem šest nejpoužívanějších vzorníků Pantone barev, které jsou dodávány v praktickém pouzdře. Skládá se:

1) ze dvou vějířovitých vzorníků přímých barev s názvem PANTONE Formula Guide Solid Coated / Uncoated (Plus Series 2016) na natíraném a nenatíraném papíře, z nichž každá varianta má celkem 1867 přímých barev Pantone včetně informace o jejich míchání ze základních barev PANTONE.
2) ze dvou CMYKových vějířovitých vzorníků PANTONE 4-color Process Guide Set (CMYK Coated & Uncoated Set), v němž nalezneme 3000 barev definovaných v CMYK hodnotách na natíraném a nenatíraném (Coated / Uncoated) papíru.
3) ze dvou srovnávacích vzorníků PANTONE Color Bridge Guide Coated / Uncoated (Plus Series 2016), tyto srovnávací vzorníky obsahují vedle sebe přímou barvu Pantone a její nejbližší CMYKový ekvivalent včetně procentuálního vyjádření. Jsou vytištěny na natíraném a nenatíraném papíře (Coated / Uncoated).

K dispozici jsou ke vzorníkům nové nástroje jako PANTONE Color Manager Software - slouží k aktualizaci přímých barev ve vašich aplikacích (Adobe, Quark, Corel) a indikátor ColorChecker pro kontrolu světelných podmínek pro správnou vizualizaci přímých barev.