PANTONE Extended Gamut Guide + Formula Guides Coated & Uncoated

bez DPH: 5 740 Kč

s DPH: 6 945,40 Kč

Komponenty sestavy

Možnosti
  Název Cena bez DPH Cena s DPH
PANTONE Extended Gamut Guide + Formula Guides Coated & Uncoated 5 740 6 945,40
 

PANTONE Extended Gamut Guide + Formula Guides Coated & Uncoated je bundle vzorníků PANTONE Extended Gamut Guide a PANTONE Formula Guides Coated & Uncoated.

Co je Pantone Extended Gamut?

Knihovna Pantone Extended Gamut je označena jako "XGC" a jedná se technologii rozšíření klasického ofsetového tisku ve CMYKu o tři přímé základní barvy - Orange, Green a Violet (tedy o oranžovou, zelenou a fialovou základní přímou barvu Pantone). Tím se výrazně rozšiřuje klasický barevný CMYK gamut a komeční tiskárny tak mohou jednodušeji simulovat přímé barvy PANTONE PMS pomocí tří přidaných barev OGV. PANTONE Extended Gamut má stejné barvy jako jsou v Pantone Matching Systému (PMS), jen má vyjádření v sedmikanálových separacích (CMYKOGV). PANTONE Plus Series Extended Gamut Coated Guide je určen pro designéry, návrháře, tiskárny a koncové uživatele. Nová knihovna je k dispozici v elektronické podobě přes PANTONE Color Manager (sériové číslo a instalace je po registraci zdarma k dispozici pro všechny uživatele, kteří si zakoupí libovolný Pantone vzorník) a PANTONE Live. Vzorník obsahuje celkem 1729 barev PANTONE XGCS barev. Příklad značení: PANTONE 2365 XGC.

PANTONE Formula Guide Solid Coated & Uncoated (Plus Series 2015) jsou dva vějířovité vzorníky přímých barev PANTONE (systém Pantone Matching System) popsaných číslem a názvem včetně informací o jejich míchání ze základních čtrnácti barev Pantone v procentuální definici. Jedná se o dva samostatné vějířovité vzorníky tištěné na coated a uncoated papíře. Celkem vzorník nyní obsahuje 1761 přímých barev PANTONE v obou variantách coated a uncoated. Tyto vzorníky slouží jako nejrozšířenější reference přímých barev pro jejich aplikaci do tisku a komunikaci.K dispozici jsou ke vzorníkům nástroje jako PANTONE Color Manager Software (ke stažení zdarma po registraci vzorníku) - slouží k aktualizaci přímých barev ve vašich aplikacích (Adobe, Quark, Corel), indikátor Lighting Indicator pro kontrolu světelných podmínek pro správnou vizualizaci přímých barev a fotografický terč ColorChecker.

Příklad značení: PANTONE 100 C, PANTONE 100 U.