Pantone Portable Guide Studio (9-guides set Plus Series)

bez DPH: 19 360 Kč

s DPH: 23 425,60 Kč

Komponenty sestavy

Možnosti
  Název Cena bez DPH Cena s DPH
Pantone Portable Guide Studio (9-guides set Plus Series) 19 360 23 425,60
 

PANTONE Portable Guide Studio (9-guides set Plus Series 2016) je nejkomplexnější sada barevných vzorníků PANTONE. Obsahuje celkem deset nejpoužívanějších vzorníků Pantone barev, které jsou dodávány v praktickém pouzdře. Skládá se:


1) ze dvou vějířovitých vzorníků přímých barev s názvem PANTONE Formula Guide Solid Coated / Uncoated (Plus Series 2016) na natíraném a nenatíraném papíře, z nichž každá varianta má celkem 1867 přímých barev Pantone včetně informace o jejich míchání ze základních barev Pantone.
2) ze dvou CMYKových vějířovitých vzorníků PANTONE 4-color Process Guide Set (CMYK Coated & Uncoated Set), v němž nalezneme 3000 barev definovaných v CMYK hodnotách na natíraném a nenatíraném (Coated / Uncoated) papíru.
3) ze dvou srovnávacích vzorníků PANTONE Color Bridge Guide Coated / Uncoated (Plus Series 2016), tyto srovnávací vzorníky obsahují vedle sebe přímou barvu Pantone a její nejbližší CMYKový ekvivalent včetně procentuálního vyjádření. Obsahují 1845 PANTONE barev a jsou vytištěny na natíraném a nenatíraném papíře (Coated / Uncoated).
4) obsahuje také PANTONE Premium Metallics Coated (Plus Series), což je vějířovitý vzorník obsahující 300 nových metalických PANTONE Premium Metallics barev. Jedná se o další doplňující sadu stávajících klasických metalických barev. Nové metalické barvy jsou zářivější, mohou být potaženy a tištěny bez ztráty lesku a poškození. Vzorník je k dispozici pouze na natíraném (Coated) papíře. Příklad jeho značení: PANTONE 10130 C.
5) kromě nové řády metalických barev PANTONE Premium Metallics Coated (Plus Series) tato sada obsahuje PANTONE Metallic Formula Guide Coated, což je vějířovitý vzorník obsahující 301 speciálních klasických metalických PANTONE barev. Příklad jeho značení: PANTONE 871 C.
6) a konečně také PANTONE Pastels & Neons Coated / Uncoated (Plus Series), což je vějířovitý vzorník obsahující 154 PANTONE pastelových přímých barev a 56 zcela nových neonových zářivých barev na natíraném a nenatíraném papíru v rámci jednoho vzorníku.


K dispozici jsou ke vzorníkům nástroje jako PANTONE Color Manager Software (ke stažení zdarma po registraci vzorníku) - slouží k aktualizaci přímých barev ve vašich aplikacích (Adobe, Quark, Corel), indikátor Lighting Indicator pro kontrolu světelných podmínek pro správnou vizualizaci přímých barev a fotografický terč ColorChecker.