PANTONE Capsure

bez DPH: 21 810 Kč

s DPH: 26 390,10 Kč

Komponenty sestavy

Možnosti
  Název Cena bez DPH Cena s DPH
PANTONE Capsure 21 810 26 390,10
 

PANTONE CAPSURE je kapesním ručním snímacím přístrojem společnosti PANTONE a slouží k rychlému a přesnému určení přímé barvy z libovolného vzorku odrazové předlohy. Přístroj v sobě obsahuje knihovny přímých barev PANTONE (celkem 8 knihoven, více než 10.000 barev) a pro snímanou barvu najde mezi nimi tu nejbližší pro další použití (včetně zobrazení jejich hodnot v sRGB, Adobe RGB, HTML, Lab a XYZ). Bez připojeného počítače lze naměřit až 100 barev a ke každé z nich je možné přidat až 30 sekund hlasového záznamu pomocí vestavěného mikrofonu. K naměřeným barvám Capsure umožní zobrazit variace barev, lze si vytvářet naměřené palety barev, které lze dále využívat v dalších aplikacích (Photoshop, InDesign, Painter, Quark atd.). K přístroji je k dispozici i podpůrný software Capsure Sync (update firmware a knihoven barev atd.).

Přístroj nalezne upotřebení u kreslířů, malířů, designérů, architektů, pracovníků v předtiskové přípravě, operátorů produkčního tisku (tisk na zakázku, tisk z ulice), u dodavatelů barev (tiskařských, nátěrových), interiérových a exteriérových designérů (prodejci barev, nábytku, módy atd.), a mnoha dalších.

Vlastnosti:
Váha: 165 gramů včetně baterie, velikost: 180 x 184 x 60,5 mm, přístroj obsahuje 3,7V / 1200mAh dobíjecí baterii (přes USB z počítače), která vydrží 5 hodin nebo 100 hodin v pohotovostním režimu.
Plocha měření: 2, 4 a 8 mm, zdroj osvětlení - 25 nezávislých třísměrných LED diod.
Display: barevný 4,5 cm TFT, uživatelské ovládání pomocí pětibodobé navigace.
Kapacita paměti: až 45.000 barev (knihovny), 100 naměřených barev každá s 30 sekundovou hlasovou poznámkou.

Další vlastnosti
jednoduché použití - intuitivní ruční přístroj bez nutnosti školení
rychlý a přesný - přístroj je rychlý a hlavně přesný, umožňuje náhled snímané barvy před měření a přesné zacílení měření, identifikace dominantní barvy ve vícebarevném vzorku, rychlé určení nejbližší přímé barvy z dostupných knihoven v přístroji
univerzální přístroj - snímání barev je možné ze širokého množství povrchů, materiálů, tkanin
přenosný a pohodlný - měření můžete využít kdekoliv a kamkoliv jdete při jakýchkoliv světelných podmínkách, dobíjení baterií přes USB z počítače
ukládá měření a šetří čas - umožňuje uložení 100 měření, ke každému měření lze přidat hlasovou poznámku
doporučení dalších barev, variací a odstínů - ke každé sejmuté barvě doporučí přístroj další varianty barev (podobné barvy, variace, odstíny atd.)
další práce s barvami - s uloženými barvami lze dále pracovat ve vlastních paletách či ve známých grafických softwarech
adaptabilní a rozšířitelný - přístroj je možné updatovat aktuálními knihovnami přímých barev a synchronizovat s novými šaržemi knihoven.

Systémové požadavky:
Mac: Mac OS X 10.5 a 10.6 s posledními updaty, 512 MB pamět, G5 nebo Intel procesor, 400 MB volného místa na disku, napájený USB, monitor s rozlišením 1024 x 768 nebo vyšším, sítová karta a internetové připojení.
Win: Windows XP, Vista, Windows 7 s posledními updaty, 512 pamět, Intel Pentium 4 / AMD Athlon XP nebo lepší procesory, 400 MB volného místa na disku, napájený USB, monitor s rozlišením 1024 x 768 nebo vyšším, sítová karta a internetové připojení.

Obsahuje následující knihovny přímých barev PANTONE: PANTONE Fashion and Home Cotton, PANTONE Fashion and Home Paper, PANTONE Goe Coated / Uncoated, PANTONE Solid Coated / Uncoated (Plus Series), PANTONE Solid + CMYK (Plus Series).
Pomocí software PANTONE Capsure lze do přístroje přenést další knihovny barev.