PANTONE Extended Gamut Guide + Color Bridge Guide Coated

bez DPH: 5 740 Kč

s DPH: 6 945,40 Kč

Komponenty sestavy

Možnosti
  Název Cena bez DPH Cena s DPH
PANTONE Extended Gamut Guide + Color Bridge Guide Coated 5 740 6 945,40
 

PANTONE Extended Gamut Guide + Color Bridge Guide Coated je bundle vzorníků PANTONE Extended Gamut Guide a PANTONE Color Bridge Guide Coated.

Co je Pantone Extended Gamut?

Knihovna Pantone Extended Gamut je označena jako "XGC" a jedná se technologii rozšíření klasického ofsetového tisku ve CMYKu o tři přímé základní barvy - Orange, Green a Violet (tedy o oranžovou, zelenou a fialovou základní přímou barvu Pantone). Tím se výrazně rozšiřuje klasický barevný CMYK gamut a komeční tiskárny tak mohou jednodušeji simulovat přímé barvy PANTONE PMS pomocí tří přidaných barev OGV. PANTONE Extended Gamut má stejné barvy jako jsou v Pantone Matching Systému (PMS), jen má vyjádření v sedmikanálových separacích (CMYKOGV). PANTONE Plus Series Extended Gamut Coated Guide je určen pro designéry, návrháře, tiskárny a koncové uživatele. Nová knihovna je k dispozici v elektronické podobě přes PANTONE Color Manager (sériové číslo a instalace je po registraci zdarma k dispozici pro všechny uživatele, kteří si zakoupí libovolný Pantone vzorník) a PANTONE Live. Vzorník obsahuje celkem 1729 barev PANTONE XGC barev. Příklad značení: PANTONE 2365 XGC.

PANTONE Color Bridge Guide Coated je nejprodávanější vějířovitý vzorník v předtiskové přípravě a tisku. PANTONE Color Bridge Guide Coated (Plus Series 2015) je srovnávací vzorník, který zobrazuje vedle sebe přímou barvu PANTONE a její nejbližší CMYKový ekvivalent včetně procentuálního vyjádření. Předchůdce této nové šarže označované jako Plus Series 2013 obsahoval 1677 PANTONE barev na natíraném (Coated) papíře. Nyní je vzorník doplněn o 84 nových barev (celkem tedy 1761 barev). Obsahuje také informace o hodnotách barvy také v sRGB barevném prostoru a HTML kódu. K dispozici jsou ke vzorníku nástroje jako PANTONE Color Manager Software (ke stažení zdarma po registraci vzorníku) - slouží k aktualizaci přímých barev ve vašich aplikacích (Adobe, Quark, Corel), indikátor Lighting Indicator pro kontrolu světelných podmínek pro správnou vizualizaci přímých barev a fotografický terč ColorChecker.

Příklad značení: PANTONE 2365 C - PANTONE 2365 CP (CMYK ekvivalent - C 2, M 30, Y 0, K 0)