PANTONE Solid Color Set (Formula Guide + Solid Chips 2023)

bez DPH: 12 900 Kč

s DPH: 15 609 Kč

Komponenty sestavy

Možnosti
  Název Cena bez DPH Cena s DPH
PANTONE Solid Color Set (Formula Guide + Solid Chips 2023) 12 900 15 609
 

Bundle PANTONE Solid Color Set (2023). Jedná se o bundle vzorníků:

1) PANTONE Formula Guide Solid Coated & Solid Uncoated (2023), což jsou jsou dva vějířovité vzorníky přímých barev PANTONE (systém Pantone Matching System) popsaných číslem a názvem včetně informací o jejich míchání ze základních osmnácti barev Pantone v procentuální definici. Jedná se o dva samostatné vějíčovité vzorníky tištěné na coated a uncoated papíře. Celkem vzorník nyní obsahuje 2390 přímých barev PANTONE v obou variantách coated a uncoated. Tyto vzorníky slouží jako nejrozšířenější reference přímých barev pro jejich aplikaci do tisku a komunikaci.

2) PANTONE Solid Chips Coated / Uncoated (2023 - dvě knihy) - jedná se o dvě knihy ve formě šanonů obsahující volně vyjímatelné stránky se vzorky přímých barev PANTONE (systém Pantone Matching System) popsaných číslem a názvem včetně informací o jejich míchání ze základních osmnácti barev Pantone v procentuální definici nebo poměrech. Jedná se o dvě samostatné knihy se vzorky barev tištěné na coated a uncoated papíře. Celkem knihy nyní obsahují 2390 přímých barev PANTONE v obou variantách coated a uncoated. Knihy se vzorky slouží zejména ke zlepšení komunikace mezi tiskárnou a studiem. K jakékoli barevné zakázce lze jednoduše přiložit útržek přímé barvy. Tím získáte možnost kontroly dané zakázky či dodržení grafického manuálu.

Celá sada obsahuje: vzorníky: Formula Guide Solid Coated, Formula Guide Solid Uncoated, Solid Chips Coated, Solid Chips Uncoated.